Wycieczka do PERI

Warszawa, 7-8 czerwiec 2006

W dniach 7-8 czerwca grupa członków KNM odwiedziła Warszawę. Celem wycieczki było szkolenie-seminarium w firmie PERI. Firma jest jednym z największych na świecie dostawców i producentów techniki deskowania i rusztowania. Dostarcza know-how zarówno dla małych budów, jak i dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych na świecie.

Po przyjeździe do Warszawy, zwiedziliśmy wszystkie nadwiślańskie mosty stolicy. Każdy ze zwiedzanych mostów był wcześniej zaprezentowany a podczas spaceru nad Wisłą mieliśmy okazję zobaczyć i sfotografować te obiekty.

Podczas szkolenia szczegółowo zaprezentowane zostały produkty firmy, obejrzeliśmy prezentacje programu komputerowego ELPOS, który służy do obliczania potrzebnego rusztowania jak i deskowania. Poznaliśmy techniki deskowań i rusztowań jakie firma PERI oferuje do budowy mostów i nie tylko. Zobaczyliśmy przykłady różnych budów, do których sukcesów, firma PERI przyczyniła się dzięki innowacyjnej technice. Pobyt w siedzibie PERI podsumowany został wręczeniem certyfikatów.

Dziękujemy Panu dyrektorowi generalnemu Wiktorowi Piwkowskiemu, oraz Pani ekspert technolog inż. Emilii Sojce za zaproszenie naszej grupy do Centrum Szkolenia i Doradztwa Technologicznego PERI Polska oraz za zorganizowanie szkolenia-seminarium.  Podziękowania kierujemy również do naczelnego inżyniera PERI Polska dr inż. Janusza Rzepki za ciekawy wykład o Racjonalnych systemach deskowań stropowych. Za prezentacje oraz pokaz systemów deskowania, pomostów oraz rusztowań w hali wystawowej, dziękujemy szefowi montażu Wojciechowi Tomaszewskiemu.

Wszystkich zainteresowanych działalnością firmy PERI zapraszamy do odwiedzania strony: http://www.peri.pl

Zdjęcia poniżej przedstawiają uczestników wycieczki podczas spaceru nad Wisłą oraz podczas pobytu w Centrum Szkolenia i Doradztwa Technologicznego PERI Polska. 

<wstecz<   ^góra^   <home>

opracowali: Violetta Drukała, Jakub Krupka, fot.: Piotr Maksim